Takže po tom všem se chcete ujistit, že jste v pořádku.

Tato pasta se svým chladivým a uklidňujícím účinkem odstraní vaše opálení, vyrážky, suchost, spáleniny a podráždění. Používejte tuto pastu každý den, dokud nezískáte pozitivní výsledek.

Doufáme, že vám tento článek pomůže k tomu, aby vaše letní dovolená na výletech byla radostnější a zároveň byla naprosto bezpečná ve všech ohledech. Tak na co čekáš? Začněme se připravovat na vaši dovolenou tím, že si udržíte zářivý úsměv a sváteční opálení.

Jednou z nejčastějších forem rakoviny kůže je melanom. Mnoho lidí, kteří právě žijí, narazí na nějaký případ melanomu; možná (ale doufejme, že ne) se s tím setkáte sami, nebo s některým z vašich příbuzných, přátel nebo konexí. Nejdůležitější na léčbě melanomové rakoviny kůže je (jako u většiny rakovin), že včasná detekce je kritická. Čím dříve se rakovinový krtek najde, tím lépe. Proto jsme uvedli 5 běžných příznaků melanomu, které si můžete všimnout sami.

Několik faktů o melanomové rakovině kůže

Nejprve si tedy chceme promluvit o některých faktech týkajících se melanomu. Povědomí o tomto typu rakoviny kůže je příliš nízké, když se podíváme na čísla. Samozřejmě vás to nemá vyděsit, jen vás upozornit na fakt, že tato kožní nemoc existuje – a čím více si uvědomíte rizika, tím větší je pravděpodobnost, že jí lidé budou věnovat více pozornosti.

Melanom je nejčastější formou rakoviny u mladých dospělých ve věku 25–29 let a druhou nejčastější formou rakoviny u mladých lidí ve věku 15–29 let.Ze sedmi nejčastějších druhů rakoviny v USA je melanom jediným, jehož incidence stoupá.Melanom tvoří méně než dvě procenta případů rakoviny kůže, ale naprostá většina úmrtí na rakovinu kůže.1 z 50 mužů a žen bude během svého života diagnostikován melanom kůže.

Zdroj: Cancer.org

Poslední dekáda

Docela děsivá čísla, že? A navíc data ukazují, že počet případů melanomu na celém světě za posledních 10 let roste. Dekáda růstu, to není to, co chceme vidět – ale jaká jsou přesná čísla?

Údaje ze SEER Cancer Statistics Review ukazují, že od roku 2000 do roku 2009 rostl počet případů melanomu ročně o 1,9 %. Poslední roky jsou pravděpodobně stejné a bez větší pozornosti lidí z celého světa bude v budoucnu růst.

Věkově specifické onemocnění?

Mnoho lidí si myslí, že rakovina kůže je onemocnění, které bude problémem později v životě. Jak jsme již viděli v těch číslech výše, není tomu tak úplně. Melanom je forma rakoviny kůže, která nezávisí na věku. Ve skutečnosti je to jedna z nejčastějších rakovin u mladých mužů a žen. Předpokládá se, že množství UV záření ze slunečního záření má na tuto věkovou skupinu velký dopad, což vysvětluje skutečnost, že i mladí lidé jsou v ohrožení, pokud jde o melanom.

Takže po tom všem se chcete ujistit, že jste v pořádku. Hledání rizikových kožních skvrn je jednou z věcí, které můžete udělat, a můžete se podívat na charakteristiky níže.

Asymetrické krtky

První věc, kterou můžete zkontrolovat sami, jsou asymetrické krtky. Krtci jsou jednou z kožních skvrn, které jsou známé jako zdroj melanomu.

Asymetrickou máme na mysli, že jedna polovina krtka vypadá jinak než druhá. Místo, kde se mateřská znaménka na vašem těle nachází, není důležité, proto si před ujištěním, že tam nic nenajdete, zkontrolujte celé tělo.

Když jedna polovina krtka vypadá tvarově jinak než druhá, může to být riskantní krtek. To samozřejmě neznamená, že se jedná o melanom, ale doporučuje se nechat jej zkontrolovat odborníkem.

Krtci s hranicemi

Krtci s okraji jsou také skvrny, které si zaslouží více pozornosti. Když okraje krtka vypadají jinak než zbytek, ujistěte se, že to tak vypadá. Je možné, že okraj vypadá nepravidelně ve tvaru nebo tloušťce, nebo vypadá „rozmazaně“.

Barvy v krtcích

Krtci mají obvykle jednu barvu. Samozřejmě existuje více variant této barvy a nemusíte se o to starat. Ale když skvrna na kůži není jednobarevná, může to být známkou toho, že se na ni musí někdo podívat dál – nemusí to být melanom, ale může to být rizikové místo.

Co vidíme na krtcích, pokud jde o barvy, je, že existuje několik možností, které se často vyskytují:

Odstíny šedi: ne jako kniha/film, ale v krtečku. Když uvidíte u krtka určité odstíny šedi, ujistěte se, že je máte zkontrolovat.Růžová nebo červená: označuje potenciální problém, ne zejména melanomovou rakovinu kůže, ale možná něco jinéhoModrá nebo bílá: tyto barvy také naznačují problém a měl by být zkontrolován odborníkem, aby se ujistil, že je v pořádku

Průměr jako příznak

Pokud je průměr krtka (tedy z jedné strany na druhou) více než 6 milimetrů napříč, může to být riskantní. Je to proto, že krtci s potenciálním problémem se často zvětšují; takže když skvrna dosáhne určité velikosti, jako je tato, mohla v minulosti růst.

Tento typ vlastností nemusí nic znamenat, může to být neškodné, ale také velmi dobře nemusí být – takže se nebojte, ale pro jistotu si to nechte zkontrolovat.

Vyvíjející se skvrny

Tím se dostáváme k poslednímu bodu. Jen jsme o tom trochu mluvili; rizikoví krtci, kteří by potenciálně mohli být melanomem, se často zvětšují. Ale jsou možné i jiné věci – když se krtek vyvíjí, může to znamenat, že je problém. Mohla se tedy změnit nejen velikost, ale například i forma. Nebo se barva v průběhu času měnila. Jakékoli významné změny by vás měly upozornit na další šetření.

Ve věku technologií jsou naše možnosti „udělej si sám“ nekonečné. To platí také pro kontroly melanomu; můžete být tím, kdo provede první kontrolu (ačkoli musíte mít na paměti, že tato kontrola nenahrazuje lékaře), a to i ze svého mobilního telefonu. Pokud ještě necítíte potřebu navštívit lékaře, vyzkoušejte některou z aplikací dostupných pro detekci melanomu na SkinVision.com.

Zbavit se přebytečné tělesné hmotnosti není žádná sranda, a i když se vám podaří váhu nějak zhubnout, je velmi důležité, abyste věděli, jak si ji udržet. Běžecký pás je považován za jeden z nejúčinnějších intervalových tréninků, který nejen pomáhá snižovat váhu, ale zlepšuje celkové zdraví. Projděte si tento článek a zjistěte tipy, jak rychle zhubnout na běžeckém pásu.

Chůze, běh, strečink na běžeckém pásu nejenže dodá pocit radosti, ale zároveň urychlí proces spalování tuků v těle tím, že zvýší rychlost metabolismu, což spálí přebytečné kalorie a tuk ve vašem těle mnohem rychleji.

Běžecký pás je jedním z nejúčinnějších a nejspolehlivějších kardio tréninků, který je vhodný pro cvičení i pro ty, kteří nemohou cvičit vysoce odporový trénink. Zvýší vaši tepovou frekvenci na maximální úroveň a zrychlí rychlost spalování tuků na nejvyšší úroveň.

Klíčem k úspěchu v plánu hubnutí prostřednictvím cvičení na běžeckém pásu je, že musíte být velmi důslední, jinak přes vaši tvrdou snahu a dlouhou hodinovou oddanost nedosáhnete požadovaného výstupu.

Lidé, kteří neradi vykonávají intenzivní formu cvičení, mohou najít snadnou a pohodlnou zónu s cvičením na běžícím pásu. Kromě toho nemusíte každý den investovat 2 až 3 hodiny do posilovny, protože pouze 30 až 45 minut cvičení na běžeckém pásu stačí ke zvýšení tepové frekvence a účinnosti spalování kalorií vašeho těla.

Pokud neradi chodíte do posilovny nebo nemáte dostatek času na dodržování pravidelného plánu posilovny, můžete udělat jednorázovou investici zakoupením super efektivního a nejnovějšího modernizovaného běžeckého pásu pro váš domov.

Jelikož jsou běžecké trenažéry nabité několika funkcemi, nepotřebujete ani trenéra pro účely vedení a školení. Postupujte podle příruček a vyzkoušejte jinou formu cvičení s využitím různých rozměrových vlastností tohoto intervalového stroje.

Pokud jde o hubnutí na běžeckém pásu, musíte si být vědomi některých životně důležitých faktů nebo informací, kterým musíte porozumět, abyste neztráceli mnoho času a dosáhli výsledku v co nejrychlejším čase.

Podle odborných trenérů v posilovnách musí člověk udržovat cílovou tepovou frekvenci, která se rovná 60 až 90 % maximální tepové frekvence a zóna spalování tuků by se měla rovnat 75 až 90 % cílové zóny tepové frekvence.

Můžete provést potřebné úpravy na vašem běžeckém pásu, kde získáte možnost změnit procento tepové frekvence a procento rychlosti spalování tuků. To vám pomůže při cvičení na běžeckém pásu porozumět vaší aktuální situaci, abyste mohli pronásledovat svůj cíl.

Pokud neznáte svou maximální tepovou frekvenci, můžete si ji vypočítat sami podle jednoduchého vzorce pro výpočet, tj.

Maximální srdce pro muže – 220 letMaximální tepová frekvence pro ženy – 226 let

Pokud si nejste jisti vlastním počítáním tepové frekvence, můžete se poradit s lékařem a upřesnit tepovou frekvenci. Běžecký pás nabízí tolik užitečných funkcí a výhod, které nemůžete využít jednoduchým běžeckým procesem nebo joggingem, stejně jako při těchto praktikách ani nemáte možnost nastavit si cílovou tepovou frekvenci, nikoli rychlost spalování tuků.

Další výhodou cvičení na běžeckém pásu pro hubnutí je, že jej nemusíte cvičit každý den. Pouze 3 až 4 dny cvičení po dobu 40 až 50 minut stačí ke zlepšení zdraví srdce a ke snížení přebytečného tuku a kalorií v těle.

Cvičení na běžeckém pásu je dobré nejen pro hubnutí, ale je také užitečné pro zlepšení vašeho výkonu v jiných těžkých a intenzivních formách cvičení, kde potřebujete vytrvalost a rovnováhu těla. Tento intervalový trénink zlepší vaši kondici, vytrvalost a spraví vaše kardiovaskulární zdraví.

Tipy, jak rychle zhubnout na běžeckém pásu

Chůze a běh na běžeckém pásu umožňují snadnou metodu, jak každý den spálit přebytečné kalorie vašeho těla a také kontrolovat váš pravidelný příjem kalorií. Při provádění tohoto intervalového tréninku se nemusíte psychicky ani fyzicky moc stresovat, což je nejlepší část této formy cvičení, která lidi svádí k tomu, aby si ji zvolili jako svou první prioritu.

Člověk potřebuje spálit 3500 kalorií, aby zredukoval jednu libru tuku. Běžecký pás sice nezajistí, že během několika dní shodíte tolik své váhy, ale ano, při pravidelném cvičení na něm zaznamenáte na konci každého týdne výrazné snížení hmotnosti.

Začněte snadným a pohodlným tempem a po několika minutách zvyšte intenzitu. Pak si vezměte malou zahřívací relaci a znovu se připravte na svůj intenzivní režim. Běžecký pás nabízí funkci, která vám umožní porozumět vaší úrovni námahy a získáte výhodu, že ji upravíte, pokud vám to nestačí.

Pokud se chystáte na běžeckou platformu úplně poprvé a jste zmatení ohledně svého prvního kroku a dalších věcí, pak vám níže uvedený průvodce krok za krokem pro cvičení na běžeckém pásu usnadní vaši cestu.

Zahřát se

Začněte svůj intervalový trénink lehkým zahřátím. Protáhněte svaly a uveďte je do pohodlné zóny. Choďte svým vhodným tempem při nulovém sklonu po dobu 5 až 6 minut.

Chůze

Po zahřátí je čas zrychlit tempo trochu vysoko z rychlosti zahřívací relace a musíte pomalu chodit po platformě běžeckého pásu po dobu 20 až 25 minut. Chůze rychlostí 4,5 mph zajišťuje 0,6 unce úbytek hmotnosti u osoby s hmotností 125 liber.

Zatímco pomáhá snížit 1 unci hmotnosti osoby s hmotností 185 liber. To znamená, že vyšší váha konkrétní osoby, tím větší rychlost redukce váhy na běžeckém pásu.

Chůze na běžeckém pásu však poskytuje velmi neúčinnou rychlost snižování hmotnosti, přesto záleží na tom, že pravidelným cvičením zajistíte na konci měsíce efektivní množství wortex cena celkové redukce hmotnosti.

Běh

Jakmile skončíte s intervalem chůze, je čas začít s intervalem běhu. Nyní musíte zvýšit tempo trochu vysoko. Běhejte na plošině běžeckého pásu rychlostí 5 mph po dobu alespoň 30 minut.

Běh tímto tempem pomůže snížit 240 kalorií osobě s hmotností 125 liber, zatímco u osoby s hmotností 185 liber spálí 355 kalorií. Ztráta 240 kalorií se rovná ztrátě více než 1 unce, zatímco spálení 355 kalorií zajistí snížení hmotnosti o 1,6 unce.

Zvyšte tempo

Po 30minutovém intervalu běhu je čas zvýšit tempo na vyšší úroveň, nebo se nyní musíte dostat do své intenzivní formy. V této konkrétní relaci běžte rychlostí 10 mph po dobu 30 minut.

Osoba s hmotností 125 liber může spálit 495 kalorií tím, že běží rychlostí 10 mph, což se rovná úbytku hmotnosti 2,25 unce. Zatímco osoba s hmotností 185 liber může spálit 733 kalorií při stejné rychlosti, což se rovná 3,4 unce.

Opakování

Abyste se vyhnuli nudě a aby vaše cvičení na běžeckém pásu bylo vzrušující, jakmile jste to udělali s jedním typem intervalu, začněte nový. Mezitím si 5 minut podržte, abyste se zahřáli, a poté začněte s normálním rytmem.

Jakmile skončíte celý den, protáhněte svaly velmi dobře, abyste snížili ztuhlost a bolestivost. Ujistěte se, že mezi tréninkem necítíte žádnou bolest, jinak pokud k tomu dojde, přerušte trénink pouze tehdy a tam.

Klíče k hubnutí

Každý hardcore váhový příznivec plánuje jednou za rok zhubnout, ale většina těchto plánů skončí neúspěchem, stejně jako téměř předsevzetí. To se děje zejména proto, že lidé zpočátku zůstávají nadšení, ale po nějaké době, kdy nevidí žádné drastické snížení své hmotnosti, se pro ně věci změní.

Tento problém však lze vyřešit a plán hubnutí může být uskutečněn, pokud se začne s některými klíčovými komponenty, které jsou životně důležité a důležité pro úspěšný plán hubnutí. Pojďme si tedy probrat, jaké jsou zásadní klíče ke snížení hmotnosti.

Vezměte si hubnutí přátelskou dietu

Je to strava, která je na prvním místě mezi klíčovými složkami efektivního plánu na hubnutí. Musíte si být velmi jisti, že příjem potravy, který pravidelně přijímáte, je vhodný pro hubnutí, což znamená, že má velmi nízkou nebo zanedbatelnou hodnotu tuku a kalorií, protože příjem tuku a kalorií přispívá především k přibírání na váze.

Spolu s nízkokalorickou a nízkotučnou dietou byste měli konzumovat potraviny, které se primárně používají pro účely spalování tuků a kalorií. Tyto potraviny obsahují speciální prvek, který spaluje stávající tuk ve vašem těle.

Některé účinné diety přátelské k hubnutí zahrnují zelený čaj, jablečný ocet, chilli papričku, chia semínka, kokosový olej, zázvor, černý pepř, pískavice atd. Přidejte tyto diety proti nadváze do svého běžného jídla a uvidíte jejich účinnost v podobě zdravé hubnutí během několika měsíců.

Doplňky stravy

Spolu s dietami můžete využít i potravinové doplňky, které rovněž velmi účinně působí na redukci tělesného tuku a zabraňují příjmu kalorií, které jsou skutečnou příčinou přibývání na váze.

Tyto doplňky mohou urychlit kapacitu spalování kalorií a tuků ve vašem těle tím, že zrychlí váš metabolismus, sníží vaši touhu po nezdravých nebo zpracovaných potravinách a zvýší vaši energetickou hladinu, takže se nebudete cítit unavení nebo vyčerpaní kvůli dietě nebo kvůli pravidelný cvičební plán, který dodržujete za účelem snížení hmotnosti.